pl en

O Nas

Witamy serdecznie w portalu Świat Przesyłek!

Jesteśmy dumni z możliwości zaoferowania Państwu naszych usług, jako jedyni w kraju oferujemy tak kompleksowe usługi dystrybucyjne. Świat Przesyłek łączy w sobie usługi ponad 200 firm na całym świecie w tym firm kurierskich, operatorów pocztowych, spedycji i drukarni. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży pocztowej i kurierskiej zdajemy sobie sprawę z tego, że nie ma jednego dobrego dystrybutora dopiero dzięki połączeniu ich wszystkich uzyskamy firmę doskonałą właśnie z takim założeniem powstał Świat Przesyłek.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że współczesny klient oczekuje od nas najlepszej jakości usług za najlepszą cenę, dlatego nasz zespół każdego dnia staje na wysokości zadania by zadowolić wszystkich swoich klientów. O powodzeniu naszych założeń świadczy fakt, że z naszych usług korzystają zachodnioeuropejskie poczty, drukarnie, firmy publicystyczne, kurierskie, brokerzy i sklepy internetowe. Z usług naszej firmy mogą korzystać osoby prywatne chcące wysłać jedną przesyłkę, jak i firmy zajmujące się masową korespondencją ''w każdym z tych przypadków zadowolenie naszego klienta stawiamy na pierwszym miejscu"

W ostatnich latach na polskim rynku pojawiło się mnóstwo firm oferujących usługi dystrybucyjne firm trzecich, z zachowaniem pełnej skromności możemy powiedzieć, że żadna z nich nawet częściowo niedorównujące naszej. Większość brokerów bo tak można nazwać naszą działalność jest bardzo ograniczona operacyjnie. Świat Przesyłek dzięki zagranicznym partnerom logistycznym, wieloletniemu doświadczeniu i kontaktom nie posiada żadnych ograniczeń.

Jednym z naszych głównych celów jest przejęcie wraz z przesyłkami naszych klientów wszystkich zmartwień związanych z procesem ich dostarczenia do odbiorcy. Nasza działalność oferuje wszystko co ma związek z przesyłkami od tworzenia ich według Państwa wskazań po Hybrid mail, dzięki któremu Państwa list może znaleźć się jeszcze dziś na drugim końcu świata.


Dzięki kilkumiesięcznej pracy całego naszego zespołu wraz z grupą informatyków udało nam się stworzyć portal niosący ze sobą tak wiele możliwości...

Zapraszamy do współpracy!

 

Zespół Świat Przesyłek